Новини

Унікальна лекція з одорології

Студенти Вінницького коледжу менеджменту спеціальності «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування» та студенти Вінницької філії Університету сучасних знань були присутні на унікальній лекції

на тему: «Одорологія», яку провів для них Петро Дмитрович Біленчук, - професор Київського національного університету права Національної академії наук України.
Петро Дмитрович Біленчук належить до когорти знаних українських правознавців. Його творчий освітянський, науковий і практичний спадок посідає чільне місце у золотій скарбниці національної юридичної освіти, науки і практики.
Його праці є в багатьох країнах світу Австрії, Бельгії, Білорусії, Великій Британії, Естонії, Канаді, Китаї, Латвії, Литві, Німеччині, Польщі, Росії, США, Франції та ін. 
У практиці розкриття злочинів з давніх часів використовується запах розшукуваного (досліджуваного предмета) об'єкта, оскільки всі предмети мають запах, особливо біологічні об'єкти (люди, тварини, рослини). Галузь науки криміналістики, яка досліджує природу і механізм утворення запахових слідів, засобів, методів їх виявлення і використання, має назву одорологія.
Петро Дмитрович розповідав студентам про те, як розпізнавати людину, на що в першу чергу звертати увагу, та про місце і роль запаху в криміналістиці. Студенти дізнались про першу в Вінниці лабораторію запаху та про банк даних «запахотеку».
Петро Дмитрович Біленчук побажав всім студентам бути щасливими людьми та назвав чотири складових елемента «формули щастя»: бути бездоганним; ніколи не пліткувати; не брати на себе чужі проблеми; робити справу якісно….
Сподіваємось, що сьогоднішня зустріч стане гарним стартом, і надалі корифеї юриспруденції ділитимуться своїм досвідом з нашими студентами.

Вінницький коледж менеджменту. Україна, м. Вінниця, 1998-2017. Розробка сайту - Webhit