В житті кожної людини є такі святі і безцінні речі, як: батьківська хата, вогник родинної любові, пам'ять про предків, знання родовідного дерева, повага до звичаїв та обрядів рідного народу. Щоб по-справжньому пізнати свій рідний народ, необхідно вивчати його історію, мову, культуру. І не тільки культуру, що створена талановитими архітекторами, художниками, музикантами, акторами, письменниками, вченими, але й ту, що впродовж багатьох століть творилася й плекалася в народному середовищі, передавали від покоління до покоління, безперервно розвивалися, утверджувалася, ставала традиційною.

 

Детальніше...

Вінницький коледж менеджменту оприлюднює  рейтнинговий список вступників, які можуть бути зараховані на навчання до Коледжу на 1 курс спеціальніоті 081 "Право"

Детальніше...

Студенти Вінницького коледжу менеджменту спеціальності «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали поетичний вечір талановитої поетеси Вінниччини Світлани Блонської,

 

Детальніше...

Чорнобильська АЕС стала символом найбільшої техногенної катастрофи

Детальніше...

Студенти Вінницького коледжу менеджменту спеціальності «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування» та студенти Вінницької філії Університету сучасних знань були присутні на унікальній лекції

Детальніше...

Хто б що не казав, але добро починається саме з тебе!

 

Детальніше...

Сьогодні у стінах Вінницького коледжу менеджменту відбулось свято «День студента».

Детальніше...

Завданням Вінницького коледжу менеджменту є

 

Детальніше...

Хеллоуїн — сучасне свято, що відзначається щорічно 31 жовтня. Найбільшу популярність свято має за кордоном, вельми яскраво і пишно святкується у Великобританії, США, Канаді, Ірландії і дещо скромніше в інших країнах.

Детальніше...

З приходом весни та тепла посилюється бажання жити у чистому та охайному місті,

 

Детальніше...

Студенти Вінницького коледжу менеджменту спеціальності «Право» та «Фінанси, банківська справа та страхування» знову побували на екскурсії.

Детальніше...

Вінницький коледж менеджменту. Україна, м. Вінниця, 1998-2017. Розробка сайту - Webhit