Факультети

Від серця до серця

Хто б що не казав, але добро починається саме з тебе!

 


    І саме тому варто не лише приймати участь в різноманітних акціях та заходах, метою яких є допомога тим, хто її потребує, а й долучати якомога більшу кількість людей до цієї благородної справи! 
     Саме тому Студентська рада Вінниччини за підтримки Серце до Серця Вінницяпровела в навчальних закладах м. Вінниці XІІІ акцію Всеукраїнського благодійного фонду Серце до серця, на якій здійснила збір коштів для закупівлі лікувального обладнання для дітей з вадами слуху. 
      Поряд з цим, в рамках благодійної акції спільними зусиллями самоврядування, викладацького колективу та студентів, ВНЗ організували флешмоби у вигляді символу акції – серця, таким чином поширивши ідеї та настрої допомоги іншим серед молоді Вінниці!
Студенти Вінницького коледжу менеджменту спеціальності «Право»  та «Фінанси, банківська справа та страхування» долучились до цієї акції.

Недарма кажуть: «Добро пушить, а лихо сушить», адже ,долучившись до подібних заходів, ви допомагаєте не лише комусь іншому, а й собі, бо розумієте, що робите вклад у розвиток суспільства!

Вінницький коледж менеджменту. Україна, м. Вінниця, 1998-2017. Розробка сайту - Webhit